Slovensko 2023

REPORT (2)

● 28. 7. 2023

● Soustředění na SlovenskuREPORT (2)

● Třetí (a poslední) zápasy odehrála mládežnická mužstva KSNP Sedlec na slovenském soustředění v Prašicích. Domácí zařadily utkání do programu Prašických hodů, což přispělo ke krásné, přátelské a velmi milé atmosféře. Osobně nás přivítala starostka obce Prašice Mgr. Karin Šimková a bylo znát, že si naší návštěvy velice váží. V přátelském duchu se odehrály i tři zápasy, ve kterých proti domácím uspěli.

● mladší žáci výhra 7:0

● dorostenci výhra 6:3

● a pouze tým starších žáků neuspěl a prohrál 2:0.

Týdenní soustředění splnilo svůj účel a hráče chválíme za přístup k zápasům a chování po celý týden. Děkujeme vedoucímu mužstva mladších žáků Romanovi Roučovi za pomoc a péči, kterou jim poskytl, trenérům tří kategorií Petra Jirsová, Martin Jícha a Milan Demjan. Ještě jednou musíme velmi poděkovat OFK Kovarce, FC Topolčany a OFK Prašice za možnost sehrát u nich s jejich týmy přátelská utkání.

= Reportáže připravil Martin Jícha =

Obecný Futbalový Klub Kovarce

FC Topoľčany

OFK Prašice

OFK obce Prašice

Soustředění v Topolčanském regionu.

REPORT ● 25. 7. 2023 ● Soustředění v Topolčanském regionu.

Druhé zápasy odehrály mládežnické týmy KSNP Sedlec na soustředění v Topolčanském regionu. Na stadionu FC Topolčany sehráli v pořadí mladší žáci, starší žáci a dorost zápasy proti velmi kvalitním domácím týmům, které jsou účastníci 2. Slovenské ligy západ. Výsledkově zápasy vypadaly z pohledu domácích jednoznačně, ale herně jsme se dokázali kvalitnímu soupeři vyrovnat.

● Mladší žáci prohráli 10:0 (5:0). Na Slovensku se hrají ligové zápasy v této kategorii na standardním hřišti a tak pro všechny naše hráče to byla první zkušenost s velkým fotbalem.

● Starší žáci prohráli 5:0 (1:0). Hráči odvedli výborný výkon a je jen škoda, že se nám nepodařilo vstřelit gól.

● Dorostenci prohráli 6:1 (2:0), gól Lukáš Kadlec. Dokázali vytvářet i velké šance a po jedné z nich nedovolil domácí obránce odkopem z brankové čáry pustit náš tým do vedení. Hráči podali v tomto zápase velmi kvalitní výkon!

● Zápasy starších žáků a dorostu měly podobné průběhy. Zápasy rozhodla široká lavička náhradníků domácích týmu a té jsme nemohli ve druhých poločasech konkurovat.

● Hráče musíme pochválit za dnešní výkony, protože domácí vzali tuto přípravu odpovědně, byli dobře připraveni a za to jsme velmi vděční. Tímto chceme domácímu klubu poděkovat za možnost sehrát tyto zápasy.

= Trenéři Petra Jirsová, Martin Jícha, Milan Demjan =FC Topoľčany

Právě probíhá soustředění sedleckých týmů na stadionu OFK Kovarce (Slovensko).Obecný Futbalový Klub Kovarce

Chcem sa v mene OFK Obecný Futbalový Klub Kovarce poďakovať TJ KSNP Sedlec za včerajší pekný športový deň v podaní priateľských zápasov U 15 a U 19. O výsledok nešlo, išlo o športový zážitok, skúsenosti a samozrejme nadviazanie nových priateľstiev. Želám veľa športových úspechov TJ KSNP Sedlec v ďalších športových bojoch, veľa bodov a málo zranení.

Pozdravujeme, a ďakujeme Milan Demjan.

Predseda OFK Kovarce Jozef Kováčik.

DOROST

Dorostenci na soustředění na Slovensku odehráli první zápas proti domácímu týmu OFK Kovarce. Ve velkém vedru prohrál 3:0 (0:0). V první půli se hrála vyrovnaná partie, ale ve druhé půli nás domácí přehráli i díky sporné penaltě, kterou písknul rozhodčí za stavu 1:0.

= Milan Demjan =

ML. ŽÁCI

Mladší žáci si na slovenském turné dnes sáhli na samé dno. S FK Koníarovice (vítězem okresniho přeboru okresu Topoĺčany) prohráli se ctí 6:4 (2:3).V 1. poločase jsme byli lepším týmem a vedli 3:2. Ve 2. poločase jsme pak i díky úmornému vedru postupně ztráceli převahu a domácí zápas otočili. Přátelské utkání se obešlo bez zranění. = Trenérka Petra Jirsová =

ST. ŽÁCI

První ze tří přípravných zápasů odehráli starší žáci na slovenském turné v topolčanském regionu. S domácím klubem OFK Kovarce prohráli 4:3 (1:1), branky Jirka Hájek, Kuba Blahůt a Adam Hubka. Domácí využili všechny brejkové situace, které jsme jim nabídli. Vždy jsme dokázali zareagovat na soupeřovo vedení a při vyrovnání na 3:3 jsme byli i lepším týmem. Při snaze otočit vývoj zápasu domácí využili jednu nešťastnou ztrátu balonu na půli hřiště a my už bohužel nedokázali brankově odpovědět. = Martin Jícha =