Festival sportu 2023 KV ARENA

TJ KSNP SEDLEC na festivalu sportu 

Jedno místo – jeden den – jeden cíl! KV Arena – 2. září 2023 – sport pro děti!

V sobotu 2. září zažijí Karlovy Vary největší sportovní festival za poslední roky. Celý areál KV Areny v Tuhnicích zaplní na čtyři desítky regionálních sportovních kubů a děti si tak budou moci vyzkoušet všechny dostupné sportovní disciplíny, které karlovarský region nabízí.

Hlavním cílem je pomoci rodičům s výběrem vhodné pohybové aktivity pro své děti. Klubům se zároveň naskytne příležitost pozvat nové členy do svých řad. Před začátkem školního roku tak bude mít každý možnost vybrat si to, co by ho mohlo ve volném čase bavit.

Celým dnem bude návštěvníky provázet jedna z našich největších sportovních legend – světový rekordman a olympijský vítěz v desetiboji Roman Šebrle. Pro děti bude navíc připraven bohatý doprovodný program plný zážitků a cen.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost zažít krásný den plný sportu v prostředí areálu KV Areny. Festival sportu je zcela zdarma a je určen pro všechny děti bez věkového omezení.