OHLASY TRENÉRA

SEDLEC - MAR.LÁZNĚ

DOROST

Na těžkém terénu odehrál dorost s Viktorií vyrovnaný zápas. Oba týmy si vytvořily dostatek šancí, aby vyhrály, ale protože se žádná střela neujala, rozešly se smírně 0:0. 

Toužim/Chýše - Sedlec

DOROST ● 9. 10. 2022 Toužim/Chyše - Sedlec 2:1 (1:0)STŘELCI: 1. Řehák Daniel, 88. Kochta Tomáš - 88. Štork Jakub

Sedlecký dorost si nedal pozor hned po výkopu a také bohužel v samém závěru zápasu, proto si neveze z Chyše ani bod. "V zápase sousedů na dně tabulky byli šťastnější domácí, když rozhodli 2 minuty před koncem".

Trenér Jiří Lehečka.

#Krajskýpřebordorostu

SEDLEC - BŘEZOVÁ 

DOROST

Sedlec - Březová 1:6 (0:2). "S velmi těžkým terénem se lépe vyrovnal vyspělejší soupeř. Dnes se nám prostě nedařilo vůbec nic. Tým se v soutěži stále hledá. Tak snad příští týden v Toužimi."Trenér Jiří Lehečka. 

SOKOLOV - SEDLEC

DOROST

25. 9. 2022 Sokolov - Sedlec 5:0 (2:0)"Dnes jsme narazili na opravdu silného soupeře. Sokolov dominoval celé utkání a svou převahu vyjádřil 5 brankami. My jsme měli několik šancí, které jsme neproměnili, včetně penalty. Kluci si sáhli na dno a věříme, že už bude jen lépe." Jiří Lehečka, trenér.

TJ KSNP SEDLEC - Kadaň

17.9.2022

STŘELCI: 11. Mikeš Vojtěch, 12. Kadlec Lukáš, 19. El-kayssi Tárik, 89. Kadlec Lukáš - 68. Knap Petr, 75. Polanský Tomáš 

"Tak do třetice konečně výhra. Doma jsme porazili Kadaň a byl to zápas dvou rozdílných poločasů. V 1. dominovalo mužstvo domácích a vytěžilo 3 krásné branky. Ve druhé půli byli lepší hosté a po zásluze snížili. Vyrovnat se jim už ale nepodařilo a tak 5 minut před koncem korunoval velmi kvalitní výkon svým druhým gólem v utkání Kadlec.

 Děkuji všem hráčům za bojovný výkon na těžkém terénu v azylu v Dalovicích." 

 Trenér Jiří Lehečka

Sedlec - Horní Slavkov

Sedlecký dorost včera nezahrál špatný zápas, jen góly tomu chyběly.
Utkání se zlomilo úplně na konci, kdy jsme obdrželi dvě slepené branky.
3. 9. 2022 / Sedlec - H.Slavkov 0:2 (0:0)
STŘELCI: 84. Juračka Adam, 86. Čonka Martin
#sedlecdorost
TJ Spartak Horní Slavkov - Fotbal

HVĚZDA CHEB - SEDLEC

Hv.Cheb - Sedlec 3:1"

Tak nakonec prohra 3:1, poločas 2:0. Těžký a lepší soupeř mohl rozhodnout již v první půli. My lepší 20 minut na začátku druhé půlky, kdy jsme dali i branku. Další šance jsme nevyužili a tak před koncem přišel hřebík do otevřené obrany."

Trenér Jiří Lehečka