HODNOCENÍ Krajský přebor st.žáků

Trénink s Grassroots trenérem

ST. ŽÁCI

Starší žáci absolvovali včerejší trénink s Grassroots trenérem mládeže OFS Karlovy Vary Martinem Jelínkem. Tyto ukázkové tréninky jsou velkým přínosem jak pro hráče, tak i pro trenéry. Děkujeme Martinovi Jelínkovi a těšíme se na další setkání. Martin Jícha. 

SEDLEC - HVĚZDA CHEB

ST. ŽÁCI

Starší žáci A v dnešním utkání krajského přeboru prohráli doma s vedoucím mužstvem FK Hvězda Cheb 2:3 (2:1). Po úvodním tlaku hostujícího celku se nám podařilo kontrolovat hru. Vytvářeli jsme si postupně převahu a gólové příležitosti. Odměnou bylo překvapivé vedení 2:0 po gólech Radka Labašty a Josefa Kapra. Hostům se podařilo snížit a závěr poločasu byl plně v jejich režii. Ve druhém poločase soupeř herně přitvrdil a donutil nás k chybám, které využil a otočil skóre na svou stranu. I přesto jsme si vytvořili několik brejkových momentů, které jsme nedokázali proměnit a dosáhnout alespoň na bod, který by si tým trenéra M. Demjana za předvedený výkon zasloužil. = Martin Jícha = 

FC CHEB - SEDLEC 

ST. ŽÁCI

Dnes starší žáci "A" vstoupili vítězně do jarní části krajského přeboru. Svého soupeře, tým FC Cheb/Skalná, porazili na jeho hřišti 3:2 (2:1). "První poločas byl plně v režii našeho týmu a pohodlně jsme se ujali vedení 2:0. Bohužel jsme neproměnili další příležitosti a soupeř před koncem první půle z ojedinělé příležitosti snížil na rozdíl jedné branky. Smůla v koncovce provázela naše hráče i v druhém poločase. Domácím se podařilo se štěstím využít brejkovou situaci a srovnali na 2:2. Touha hráčů Sedlece po vítězství byla nakonec odměněna brankou na 3:2. Závěr už jsem si pohlídali a z našeho pohledu zaslouženě vyhráli. Branky Sedlece zařídili hráči Hubka, Miko a Mrhálek."

Trenér M. Demjan