komentář: zástupce kapitána

PETR KREJSA

Hodnocení utkání Plesná - Sedlec

Ve druhém kole jsme zajížděli na horkou půdu do Plesné.

Veděli jsme že nás nečeká nic lehkého, soupeř byl fotbalový a důrazný.... Nicméně jsme to byli my,kdo ze začátku diktoval tempo hry. Domácí jsme až na dva ojedinělé brejky v prvním poločase k ničemu nepustili ,zamkli jsme je na jejich polovině a vytvářeli si šance, bohužel nám v zakončení chybělo trošku štěstíčka,ale i důraz ve vápně.

Po jednom nákopu kdy jsem jako stoper to chtěl zahrát fotbalově,jsem bohužel promáchl a díky tomu se řítil jeden z domácích sám na našeho gólmana,ten první pokus skvěle vyrazil, jenže k naší smůle se míč odrazil přímo k našemu obránci,od kterého se odrazil míč do naší brány...To nás ale nepoložilo a šance si vytvářeli nadále,Adam Irovský byl ve dvou velice slibných pozicích, bohužel,jednou ho vychytal gólman, podruhé mu to nesedlo,pak přišla situace,kdy se podle mě měl pískat jasný faul na našeho Jirku Michovského, bohužel se nic nepísklo, vzápětí domácí hráč se napřáhl k dalekonosné střele, Láďa Juhás těžkou skákavou střelu vytáhl na tyč,ale na dorážku už byl krátký.

Do kabin se šlo tedy za stavu 2:0....o poločase jsme si řekli že nesmíme polevit v aktivitě a že na ně musíme vlítnout,to se nám prvních 15 minut druhého poločasu dařilo,vytvořili jsme si nějaké ty pološance,ale opět nám chyběl důraz nebo přesnost... Druhý poločas už hráli také více domácí,musím přiznat,že po 15ti minutách druhého poločasu většině

klukům  došla fýza,takže i to bylo znát,vzadu jsem to pak už otevřeli,takže díky tomu měli domácí i nějaké brejky,ale náš výborný gólman Juhy nás držel co to šlo.... nakonec jsme z rohu ke konci dokázali alespoň snížit zaslouhou Adama Irovského,který se trefil hlavou,na více už jsme se bohužel nezmohli ... Nesmíme věšet hlavy,byli jsme minimálně vyrovnaným soupeřem (osobně bych řekl,že dokonce i lepším),za svůj výkon se nemusíme stydět,jen to chce trochu potrénovat a jít tomu štěstíčku trochu naproti... Ještě věští kaňkou než samotná ztráta bodů,byla ta,že jsme přišli o našeho útočníka Kubu Vydru,který si vykloubil rameno a zároveň tam má i nějakou zlomeninu,je to pro nás obrovská ztráta,ale věřím že se s tím dokážeme poprat,Kubovi přejeme brzké uzdravení,to je totiž to nejdůležitější...závěrem bych chtěl pozvat naše sledující i nesledujici,aby nás přišli podpořit v Sobotu,kdy hrajeme doma od 17h s týmem z Teplé,můžu jen říct,že uděláme vše pro zisk prvních bodů v novém ročníku.